ООН вимагає від ХАМАСу повернути біженцям конфісковану їжу

  Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун вимагає від ХАМАСу негайно повернути гуманітарний вантаж, призначений палестинським біженцям. Про це повідомляє агенція Інтерфакс. Напередодні Близькосхідна агенція ООН була змушена припинити гуманітарні поставки у сектор Ґаза.

  До такого рішення агенцію спонукали дії радикалів ХАМАСу. Напередодні вони конфіскували 200 тонн харчів, які призначалися мешканцям сектору. Зі складів гуманітарної організації вивезли десять вантажівок з борошном та іншими продуктами першої необхідності.  

  Ще кілька днів тому - радикали забрали їжу і непродовольчу допомогу із табору біженців Еш-Шати. Керівництво ХАМАСу уже назвало конфіскацію прикрою помилкою, і просить агенцію ООН скасувати рішення і продовжити свою роботу у секторі. 

  Кріс Ґаннес, речник близькосхідної агенції ООН: "Наша позиція чітка - поки ми не дістанемо назад наш вантаж, і поки не отримаємо вагомих гарантій від уряду ХАМАС, що таке не повториться - допомогу буде призупинено. Те, що вже є у Ґазі - роздадуть людям, але нових поставок - не буде".

  Попередній матеріал
  У Польщі урізали пенсії колишнім агентам комуністичних спецслужб
  Наступний матеріал
  В Австралії аварійний літак сів в океані - всі врятовані
  Теги:
  Loading...