5.ua

ООН виділила 25 млн$ постраждалим від тайфуну на Філіппінах

  25 мільйонів доларів виділила Організація об’єднаних націй для допомоги постраждалим від тайфуну «Хайян» на Філіппінах. В ООН заявили: стихія завдала острівній державі безпрецедентних руйнувань, тож необхідно мобілізувати зусилля міжнародної спільноти, щоби подолати її наслідки.

   На заклик відгукнулися десятки держав. США посилають для допомоги у рятувальній операції на Філіппінах авіаносець. Канада військових та медиків. Інші країни пообіцяли надати гроші та спецтехніку. Вже сьогодні на Філіппіни полетить і замісник генсека ООН з гуманітарних питань щоби особисто проконтролювати надання допомоги постраждалим. Нагадаємо, супертайфун «Хайян» пронісся над Філіппінами наприкінці минулого тижня і залишив у руїнах цілі міста. За даними ЗМІ, кількість загиблих перевищує 10 тисяч, постраждалих майже 10 мільйонів. У країні оголосили стан національної катастрофи.

  Пан Гі Мун, генсек ООН: «25 мільйонів доларів екстреної допомоги, виділені ООН - знадобляться для того, щоби фінансувати рятувальні операції і роботи з подолання наслідків стихійного лиха на Філіппінах. Тамтешній уряд і усі політсили - закликаємо зробити усе можливе, щоби захистити постраждалих людей і не допустити мародерства і насильства у зруйнованих містах».

  Попередній матеріал
  Сьогодні робоча група продовжить розглядати законопроект про лікування засуджених за кордоном
  Наступний матеріал
  У Венесуелі запровадили державний контроль за цінами на товари та послуги
  Теги:
  Loading...