ООН та ЄС скорочують гуманітарну та дипломатичну діяльність у Сирії

  Сотні тисяч сирійців залишаться без гуманітарної допомоги від Організації об`єднаних націй. Впродовж останніх місяців військового конфлікту для значної частини мирних мешканців вона була єдиним джерелом їжі, питної води та медикаментів.
  Через небезпеку для своїх співробітників ООН призупиняє всі гуманітарні операції поза межами Дамаска. Із Сирії виїдуть працівники організації, присутність яких не є "життєво необхідною". Європейський союз також обмежує до мінімуму діяльність своїх дипломатичних представництв у країні. Голова Ліги арабських держав повідомив, що повстанці досягли значних успіхів у боях за Дамаск, і сирійська влада може бути повалена вже найближчим часом. Сполучені Штати застерегли президента Башара Асада від застосування хімічної зброї, як можливої останньої спроби перемогти у війні.

  Барак Обама, президент США: "Хочу, щоби Асад і всі представники його режиму чітко зрозуміли - застосування хімічної зброї є абсолютно неприйнятним. Світ пильно стежить за ситуацією в Сирії. Ті, хто зроблять цю трагічну помилку - нестимуть надзвичайно сувору відповідальність".
  Попередній матеріал
  Північ та захід Китаю потерпає від потужних заметілей
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії страйкують портові працівники
  Теги: