ООН розморозила лівійські рахунки у Великій Британії

  6 українців, евакуйованих з Трипові повернулися до України. Тим часом, півтора мільярда доларів із лівійських рахунків у Великій Британії розморозила Організація об`єднаних націй. Уже найближчими днями гроші підуть на гуманітарну допомогу та зарплати населенню країни.
  Розблокувати урядові активи Лівії в інших країнах Євросоюзу просять в ООН Франція та Німеччина. Берлін хоче надати Перехідній національній раді ще півтора мільярда доларів, а Париж - близько семи з половиною мільярдів. Минулого тижня Радбез ООН розморозив частину лівійських рахунків у Сполучених Штатах. Активи режиму Каддафі були заблоковані в багатьох країнах світу наприкінці лютого, після того, як у Лівії почалися сутички прибічників опозиції з військовими.

  Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН: "Ми маємо діяти швидко та розсудливо. Гуманітарна ситуація в Лівії почала покращуватися, і ця динаміка має бути збережена. Перехідна національна рада та лівійський народ звернулися до міжнародної спільноти по допомогу. Час має дуже велику вартість для них".

  Попередній матеріал
  Сьогодні суд продовжить допит Пукача
  Наступний матеріал
  Кількість жертв урагану Айрін у США зросла до 48 осіб
  Теги: