ООН: план мирного врегулювання ситуації у Сирії не працює

  Світ не може допустити розв’язання громадянської війни у Сирії - заявив посол ООН Кофі Аннан. Дипломат зазначив, що якщо мирний план врегулювання конфлікту не спрацює - доведеться вдатися до "інших кроків".

  Аннан також повідомив, що військова активність в країні знизилась, утім рівень насильства все ще лишається неприйнятним. У відповідь на заяви Кофі Аннана, посол Сирії в ООН запевнив, що країна рухається у вірному напрямку, однак реалізувати мирний план врегулювання конфлікту заважають іноземні сили. З його слів, сирійський уряд вже має прямі докази у підтвердження своїх слів. Нагадаємо, у квітні ООН ухвалила резолюцію по направленню до Сирії трьох сотень спостерігачів. Утім, в країні все ще тривають збройні сутички між повстанцями та владою.

  Кофі Аннан, посол ООН: "Ми прийшли до висновку, що мирний план не працює. Відтак, необхідно піти іншим шляхом. І це буде дуже важкий та сумний час для регіону. Я закликаю усіх озброєних сирійців подумати про свою країну та сісти за стіл переговорів".

  Башар Джафарі, посол Сирії в ООН: "Великою проблемою є контрабанда зброї до Сирії. Її фінансують міжнародні сили. У мене є диск із зізнаннями затриманих у країні людей. Вони намагалися вчинити акти тероризму".

  Попередній матеріал
  Політична криза у Греції негативно впливає на світові біржі
  Наступний матеріал
  У Львові таки дозволили радянську символіку, але заборонили масові акції
  Теги: