Оновлено склад турецького уряду

  Оновив склад уряду через гучний корупційний скандал - прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Після консультацій із президентом - він призначив нового віце-прем’єра та чільників ще десятьох міністерств. 

   

  Ротаціям в уряді передувала низка резонансних арештів. Минулого тижня турецька поліція провела у Стамбулі масштабну операцію у справі про корупцію. Затримали понад два десятки людей, серед них - і синів кількох міністрів. Їх підозрюють у  хабарництві при проведенні державних тендерів. Прем’єр Ердоган - відреагував на арешти жорстко та емоційно. Він заявив, що це - змова з метою розділити Туреччину. Тих, хто ініціював затримання назвав шпигунами та зрадниками. Між тим у країні не вщухають масові демонстрації з вимогою покарати корупціонерів. Учать у них беруть тисячі людей.

  Реджеп Таїп Ердоган, прем’єр-міністр Туреччини: «В уряді замінено десятьох міністрів. Про те, що я планую оновити склад кабміну - я неодноразово заявляв раніше. Дехто з керівників міністерств пішов у відставку, інші відмовилися від посад, бо планують балотуватися на найближчих парламентських виборах». 

  Попередній матеріал
  Федерація профспілок так і не поінформувала євромайданівців про оренду Будинку профспілок [відео]
  Наступний матеріал
  Кримінальне провадження про побиття журналістки Чорновол перекваліфікували
  Теги:
  Loading...