Кадр із відео Кремля

Олланд небезпечно заграє з Путіним – Wall Street Journal

  Французькому президенту все ж доведеться обирати між стороною США і стороною Росії

  Про це на сторінках Wall Street Journal пише Джон Винокур, передає видання ZN.UA.

  Він нагадує, як на саміті НАТО у Варшаві Олланд відмовився називати Росію загрозою і ворогом Заходу. Коли Москва окупувала Крим і вторглася на Схід України, президент Франції Франсуа Олланд продемонстрував чітку позицію, відмовившись продавати Росії військові кораблі "Містраль", які вона замовила за кілька років до того. Але тепер французький президент уникає жорсткої антиросійської риторики, що дає Москві причини вважати, що Захід ослабив свою хватку.

  "Росія – це партнер, який інколи, як ми бачили в Україні, може застосувати силу", - сказав президент Франції. Спосіб, в який Олланд охарактеризував Москву, викликає тривогу. З нього випливає, що французький президент не вважає загрозою те, що Володимир Путін наплював на міжнародне право.

  На думку автора, те, що Олланд називає агресивний Кремль "безневинним" лише зміцнює його політичних опонентів у Франції, які відкрито симпатизують Путіну. Це можна виправдати лише в контексті чергових виборів президента у 2017 році і бажання Олланда перемогти.

  "Але якщо врахувати сутичку Трампа і Клінтон у питаннях Росії і НАТО, Олланду дуже скоро доведеться стати на чийсь бік", - йдеться в статті.

  Попередній матеріал
  У США подружжя забуло на вулиці свого дворічного сина, захопившись полюванням на покемонів
  Наступний матеріал
  В Іраку за день знищили понад 120 терористів "Ісламської держави"

  Путін обговорив з Олландом ситуацію в Україні

  Олланд відреагував на заяви проросійських політиків про вихід Франції з ЄС