фото ru.investing.com

Олланд, Меркель та Камерон вимагають від Путіна негайно пустити слідчих до місця падіння "Боїнга"

  Останнє французьке попередження: Єлисейський палац поширив спільну заяву Франсуа Олланда, Ангели Меркель та Девіда Камерона до Кремля.


  Європейські лідери вимагають від Володимира Путіна змусити сепаратистів на сході України негайно допустити слідчих до місця катастрофи малайзійського лайнера. Якщо ж Росія не вживе необхідних заходів, Європейський союз погрожує негативними наслідками.

  Як покарати Кремль у разі бездіяльності – обговорюватимуть міністри закордонних справ ЄС на зустрічі 22 липня. Олланд, Меркель та Камерон наголосили: "Росія має затямити, що врегулювання української кризи стало головним пріоритетом після трагедії з лайнером, яка збурила світову громадськість".

  Напередодні прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон в інтерв’ю виданню Sunday Times заявив: якщо слідство покаже, що малайзійський "Боїнг" збили терористи, провина за дестабілізацію ситуації на Донбасі - повністю ляже на Росію.

  Британський прем’єр закликав усі західні країни об’єднатися й застосувати владу, вплив і ресурси, щоби змінити підхід до відносин із Росією. Кемерон поскаржився, що дотепер Євросоюз дуже стримано реагує на дії Москви.

  Кремль же, у свою чергу, на словах теж палко закликає розслідувати загибель "Боїнга" у той час, коли промосковські бойовики знищують докази причетності Росії до теракту.
  Попередній матеріал
  Росія стягує все більше військ до кордонів України на Донбасі і в Криму
  Наступний матеріал
  Містяни прибирали Слов’янськ від залишеного терористами сміття
  Loading...