Олімпійські антитерористичні навчання розпочали ВПС Великої Британії

  Олімпійські антитерористичні навчання - розпочали військово-повітряні сили Великої Британії. У небі над Лондоном уперше з часів Другої Світової літають винищувачі. Тренувальні польоти триватимуть - вісім днів.
  Цілу ескадрилью літаків Тайфун та бойових гелікоптерів розмістили на військовому аеродромі на заході столиці. У порт Грінвіч, неподалік олімпійського містечка зайшов десантний корабель. Влада докладає усіх зусиль, щоби захистити мешканців та гостей Лондона під час Олімпійських ігор. Адже рівень терористичної загрози у цей період - вважають серйозним. Загалом на заходи безпеки під час Олімпіади - Британія витратить майже мільярд доларів.

  Гері Вотерфелл, замісник командира загону ВПС: "У мешканців Лондона немає жодних причин непокоїтися. Ці навчання ми проводимо, щоби пілоти випробували свої можливості, були готові реагувати на непередбачені ситуації і знали, як  виглядають з повітря лондонські об`єкти, які ми будемо охороняти. Якщо під час Олімпіади ви побачите у небі нашої столиці винищувачі не варто панікувати. Це не означає, що на нас напали терористи. Це може бути просто планова передислокація літаків".
  Попередній матеріал
  Інцидент під час релігійного фестивалю у південній Індії
  Наступний матеріал
  Останній дзвоник пролунав для випускників столичних шкіл
  Теги: