Олімпіада джентльменів у Лондоні

  Смокінги, краватки та циліндри. Поки Лондон готується до Олімпійських ігор 2012 - тамтешні джентльмени влаштували власну Олімпіаду - для членів свого клубу.

  Замість Олімпійського смолоскипа запалили велику люльку. Потому денді у костюмах-трійках та начищених до блиску черевиках взяли участь у низці ексцентричних змагань. Зокрема, якнайдалі закидали капелюха за допомогою ключки для гольфу, каталися на прасувальних дошках із бокалом мартіні в руці, фехтували на парасолях. Оцінювали під час змагань не вправність чи майстерність, а насамперед стиль та гумор. Подія зібрала щонайменше тисячу глядачів. Людей не відлякала навіть типово британська дощова погода. 

  Густав Темпл, організатор змагань: "Це Олімпіада для тих, хто не надто переймається професійним спортом. Можливо, не усі британці гарні атлети, але ми справжні профі у іншому. Зокрема у падіннях, курінні люльки, вживанні алкоголю та ексцентричних розвагах".

  Тристан Ленглуа, масйстер церемонії: "Ці ігри певним чином повертають нас до золотої доби джентльменів. Життя тоді було повільнішим і простішим, усе, що сучасний світ вважає таким важливим, тоді мало набагато менше значення, і чоловіки краще вміли цінувати прості задоволення, які надає розкішне життя".

  Попередній матеріал
  До 74 зросла кількість жертв аномальної спеки у США
  Наступний матеріал
  Ющенко привітав Януковича з Днем народження
  Теги: