Одна із найбідніших країн світу почала розпродувати слонів

  У найбільшому національному парку Зімбабве Хванге через брак фінансування почали розпродувати тварин.

  Керівництво парку вирішило почати із продажу слонів, яких у Хванге налічується 43 тисячі, однак, за словами наглядачів, для комфортного проживання тварин достатньо 15 тисяч тварин.

  Поки на продаж виставлено 62 слона. Відпускна ціна за одного - від 40 до 60 тисяч доларів, залежно від віку тварини.

  Як повідомляють в Управлінні у справах парків і дикої природи Зімбабве, покупці з ОАЕ готові придбати 15 слонів, китайці - 27, французи - від 15 до 20 слонів. Окрім того, з ПАР надійшли запити на купівлю африканських буйволів, а також чорних антилоп.

  Ще однією можливістю поповнити бюджет є організація сафарі в заповіднику для видобутку туристами слонової кістки і рогів носорога. Зімбабве виробляє 70 тонн кістки і п'ять тонн рогів, що вона поставляє в Азію і ОАЕ.

  Найбільших втрат заповіднику завдають браконьєри, видобувні нелегально слонову кістку. У вересні 2013 року в Зімбабве було скоєно найбільше в історії країни масове вбивство слонів. Браконьєри отруїли ціанистим калієм 81 слона.

  Загалом, як повідомляє Bloomberg, у 2013 році браконьєри вбили 293 слонів, у 2014 році загинули ще 139 тварин.

  Зімбабве - країна з найвищою офіційно зафіксованої інфляцією. За офіційними даними на червень 2008 року, в країні була відзначена найбільша інфляція в світі - за рік вона досягла 231 мільйона відсотків. У червні цього року національна валюта, яка була сильно деномінована, припинила своє існування. З тих пір жителі країни розраховуються валютою сусідніх країн, американськими доларами або євро.

  Попередній матеріал
  Під ноги Парубію та ще кільком депутатам кинули гранату
  Наступний матеріал
  За 2014 рік населення Землі збільшилося на 80 мільйонів людей