5.ua

ОБСЄ допоможе Україні під час перехідного періоду

  ОБСЄ підтримуватиме Україну впродовж перехідного періоду. Про це чільник організації з безпеки та співробітництва у Європі Дідьє Буркгальтер заявив у стінах ООН у Нью-Йорку. 

  Голова ОБСЄ запропонував створити так звану «контактну групу» – спеціальну міжнародну місію, яка допомагатиме Києву. Очолювати групу буде дипломат Тім Гульдіманн. Його вже призначили на роль спеціального посланця. Він керуватиме усією діяльністю ОБСЄ в Україні. Гульдіманн і Буркгальтер – швейцарці, їхня країна зараз головує в організації.

  Дідьє Буркгальтер, голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Швейцарії: «Я пропоную створити в Україні міжнародну контактну групу, головну роль в якій, звісно, має відігравати власне Україна. Основним завданням групи повинна бути підтримка України під час перехідного періоду. Вона служитиме платформою для координації та обміну інформацією щодо міжнародної допомоги та практичної діяльності в Україні».

  Юрій Сергеєв, представник України в ООН: «Сьогодні видно, що не лише на Заході, але в цілому світі надзвичайно підтримують нинішні процеси, люди підтримують не владу, а наш народ. Уряди з усього світу теж підтримують наш народ. Взяти хоча б сьогоднішній брифінг в ООН і заяву президента ОБСЄ про народ України. Вони підтримують нас, це не західна інтервенція – це дружня підтримка».

  Попередній матеріал
  Президент Польщі закликає Україну зосередитись на економіці
  Наступний матеріал
  Єфремов: ПР згодна ратифікувати Римський статут
  Теги:
  Loading...