Фото vestikavkaza.ru

Обговорення постачань газу Україні можливе лише після оплати боргу - Міненерго РФ

  Обговорення постачань газу Україні можливе тільки після оплати боргу "Газпрому" відповідно до домовленостей, досягнутих під час переговорів ЄС-Україна-РФ 26 травня.


  Про це повідомив Агентству газової інформації (АГІ) представник Міненерго РФ, передає Інтерфакс-Україна.

  "Міненерго Росії наголошує, що подальше обговорення формату майбутніх постачань, зокрема ціни на газ для України та скасування вимоги передоплати, можливі тільки після виконання українською стороною таких умов. По-перше, переказ коштів на рахунок ВАТ "Газпром" відповідно до досягнутих під час переговорів 26 травня домовленостей. По-друге, узгодження і взяття зобов'язань щодо виконання подальшого графіка погашення заборгованості", - сказав він.

  "Російська сторона готова докласти максимум зусиль для врегулювання проблеми заборгованості за поставлений в Україну природний газ із метою виключення переведення постачань у режим передоплати", - додав представник Міненерго РФ.

  Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан заявив, що Україна готова оплачувати рахунки російського "Газпрому" тільки після узгодження тимчасової ціни газу на рівні $268,5 за 1 тис. кубометрів, яка діятиме до повного врегулювання суперечки між сторонами.
  Попередній матеріал
  Лавров: вибори мають сприяти припиненню "каральної операції" в Україні
  Наступний матеріал
  У Луганську терористи атакували частину Нацгвардії