Обама зустрівся з Лавровим

  До нетрадиційного - за дипломатичним протоколом - кроку вдався президент США Барак Обама. Він зустрівся з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Зазвичай глава держави зустрічається з своїми колегами, але не з міністрами. Цим кроком голова Білого Дому продемонстрував, наскільки важливим для нього є діалог з Моксвою.

  Про цю зустріч стало відомо лише за день до неї. Раніше у графіку президента Обами зустрічі з Сергієм Лавровим не передбачалося. Російський міністр заявив - чинні суперечності - як то ситуація на Кавказі, розміщення ПРО у Східній Європі та складні стосунки Росії та НАТО - з`явилися через політику адміністрації Джорджа Буша. А зараз є прекрасний шанс зробити "перезавантаження" та дійти компромісу.

  Барак Обама, президент США: "Влітку ми матимемо зустріч з Президентом Росії. Це буде прекрасна нагода обговорити наші стосунки - від домовленостей у ядерній сфері, ситуації у Афганістані та Пакистані, іранську проблему, Близький Схід, а також економічну співпрацю та боротьбу з світовою фінансовою кризою".

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Російської Федерації: "Наші стосунки зараз дуже прагматичні. Нас об`єднує спільна зацікавленість тоді, коли наші позиції збігаються; та почуття поваги один до одного - коли наші думки різняться. Хочу заявити - президент Росії Дмитро Медведєв з нетерпінням чекає на зустріч з вами у Москві".

  Попередній матеріал
  Лісові пожежі у США набирають обертів
  Наступний матеріал
  До 38 людей зросла кількість жертв повеней у Бразилії
  Теги:
  Loading...