Обама запропонував Хілларі Клінтон у президенти США

  Президент США Барак Обама запропонував висунути кандидатом у президенти від Демократичної партії на наступних виборах колишнього держсекретаря, дружину екс-президента Білла Клінтона, Хілларі Клінтон.


  Як розповів Обама в інтерв‘ю телеканалу ABC, він вважає, що із неї вийде "чудовий президент".

  "Вона не в усьому погоджується зі мною. Але, як ви знаєте, якщо висуваєш свою кандидатуру на посаду президента, можна відстоювати свої власні позиції", - сказав голова Білого дому, підкресливши, що він дуже зацікавлений в тому, щоб наступним президентом став представник його Демократичної партії.

  "Так що я збираюся зробити все від мене залежне, щоб бути впевненим в успіху кандидата", - сказав він.

  Обама, чий рейтинг серед американців останнім часом досяг свого історичного мінімуму, зазначив, що його роль в наступній виборчій кампанії може не мати великого впливу.

  "Я вважаю, американський народ вже хоче відчути запах нового автомобіля. Свого власного - вони хочуть сидіти за кермом чогось іншого. Не з таким великим пробігом, як у мене", - сказав президент.

  Нагадаємо, наступні президентські вибори у США пройдуть у листопаді 2016 року. Раніше екс-президент Джордж-Буш молодший заявив, що його молодший брат Джеб виявив намір балотуватися від Республіканської партії.
  Попередній матеріал
  В Афганістані смертник підірвав себе під час волейбольного матчу, 57 загиблих
  Наступний матеріал
  На МКС прибув новий екіпаж астронавтів