Фото ves.lv

Обама заявив про початок військової операції в Іраку

  Президент США Барак Обама дозволив американським військово-повітряним силам атакувати позиції терористів угруповання "Ісламська держава" на півночі Іраку.

  Таку заяву Обама після засідання із Національною Радою Безпеки країни, яке було скликано у зв‘язку з критичним розвитком подій в Іраку.

  "Сьогодні я дав дозвіл на дві операції в Іраку. Ці цільові удари, були здійснені, щоб спробувати захистити наш особистий склад та гуманітарну місію, зберегти тисячі мирних жителів Іраку, які переховуються у горах без їжі та води і практично приречені на смерть", - заявив президент США, передає Reuters.

  "Немає більш серйозного рішення, ніж рішення на використання збройних сил. Але коли життя американців і тисяч людей в Іраку піддається небезпеці, США повинні діяти", - сказав Обама.

  Радикальна організація “Ісламська держава” у четвер зміцнила свої позиції на півночі Іраку, поблизу з курдським регіоном, захопивши нові міста.

  З початку червня в Іраку активізувалися бойовики сунітського угрупування "Ісламська держава Іраку і Леванту" (ISIL), які захопили ряд міст та об‘єктів на півночі та сході країни та просуваються до Багдаду.

  Згодом бойовики оголосили про утворення "Ісламської держави" та заявили, що всі мусульмани мають присягнути їм на вірність.

  За час ескалації конфлікту в Іраку біло вбито кілька тисяч людей, більшість із яких мирні жителі.

  Попередній матеріал
  Чуркін запевняє, що не має племінників
  Наступний матеріал
  Держкіно очолив брат Іллєнка
  Теги:
  Loading...