Обама виступив зі щорічним зверненням до нації

  Президент США Барак Обама виступив зі щорічним зверненням до нації. Він наголосив на необхідності розвитку освіти, науки та технологій, скороченні державних видатків і розвитку експорту.

  Обама заявив - дії уряду впродовж наступних двох років мають закласти основу для майбутнього процвітання Америки. Країні необхідно активно розвивати науку, модернізувати транспорт і мережі зв`язку. Президент також повідомив про початок скорочення державних видатків у країні.  У зовнішній політиці також відбуваються зміни. У план розбудови США входить подвоєння обсягу експорту. Війна в Іраку завершується. У липні цього року також розпочнеться виведення військ із Афганістану. Відновилися відносини з Росією, покращилися - з країнами Азії.

  Барак Обама, президент США: "Зараз - "момент супутника" для нашого покоління. Два роки тому я сказав, що нам потрібно досягти інтенсивності розвитку досліджень та технологій, якої не було з часів космічних перегонів з Радянським Союзом. За кілька тижнів я представлю Конгресу бюджет, що допоможе нам досягти цієї мети. Ми інвестуватимемо в біологічні дослідження, інформаційні технології і особливо - в енергетичні технології".

  Попередній матеріал
  Теракт на півдні Таїланду: 9 людей загинуло
  Наступний матеріал
  Захоплене судно з українцями на борту прямує до берегів Сомалі
  Теги: