Обама 5.ua

Обама виступив на захист ядерної угоди з Іраном

Іран має змінити внутрішньополітичний клімат для повної реалізації ядерної угоди, вважає президент США

Президент США Барак Обама на ядерному саміті у Вашингтоні під час своєї промови виступив на захист ядерної угоди з Іраном. За його словами, вона принесла мир та стабільність у відносини між країнами та рештою світу. Також завдяки угоді Іран може повернутися з ізоляції та стати повноправним економічним партнером Заходу.

"Поки Іран дотримується своєї частини угоди, я думаю, решта світу має дотримуватися своєї. На мою думку, сьогодні Іран має продемонструвати, що він - безпечний для ведення бізнесу. До цього часу країна сумлінно слідувала букві угоди. Але необхідно також врахувати і дух угоди. Зокрема, Іран має чітко показати міжнародній спільноті - він є надійним та безпечним бізнесовим партнером", - заявив Обама.

Свою позицію стосовно угоди озвучив і голова КНР Сі Цзіньпін. Він назвав угоду з Іраном "історичною подією" та закликав до подальшої співпраці у питанні його ядерної програми. Під час засідання групи з переговорів щодо Ірану китайський лідер зауважив - якщо Іран й надалі дотримуватиметься угоди, це стане першим прикладом успішної побудови глобальної ядерної безпеки.

Попередній матеріал
В Україні через негоду без світла залишився 41 населений пункт
Наступний матеріал
Бойовики 65 разів обстріляли українських військових – Лисенко
Теги:
Loading...