Обама вирішив не оприлюднювати посмертні фотографії бін Ладена

  Барак Обама - вирішив не оприлюднювати посмертні фотографії Усами бін Ладена. Утім, газета "Дейлі Телеграф" - запевняє, що найближчим часом преса отримає світлини, які зробили американські військові в Аббо-ттабаді та на борту судна під час поховання бін Ладена. Агенція "Ройтерз" - стверджує, що вже має справжні фото з місця подій.

  Білий дім - вирішив не публикувати фотографії, що підтверджують смерть Усами бін Ладена. Сполучені Штати вважають, що їхнє оприлюднення - становить загрозу для національної безпеки та може спровокувати хвилю насильства.

  Джей Карні, речник Білого дому: "Для нас важливо упевнитися, що світлини особи, яку вбили пострілом у голову, не поширюватимуться як засіб пропаганди та не провокуматимуть насильство. Ми не сприймаємо такі речі як трофей. Важливо те, що злочинець - покараний".

  Фотографію, зроблену, начебто, на місці убивства, що з`явилася в пресі - Білий дім не коментує. Утім, журналісти вже назвали її підробкою. Водночас агенція "Ройтерз" стверджує, що їй - удалося викупити оперативні знімки операції в Абботтабаді. На деяких із них - є людина, схожа на бін Ладена. Автентичність фотографій - поки що не підтверджено. Сумніваються у ліквідації міжнародного терориста і у Пакистані. Люди не вірять, що терорист мешкав так близько до військової академії.

  Мажер Алі Ядун, продавець газет: "Ми вже тричі продавали газети із заголовками про те, що Усама - вбитий. Зараз - продаємо вчетверте. Мені здається, Штати - знову кажуть неправду. Якщо Усама й загинув, це мало статися в Тора Бора в Афганістані. Можливо, його дружина й діти були в тому помешканні, але решта історії - фальшивка".

  Новину про ліквідацію терориста номер один -  першого травня повідомив оосбисто президент США. Телезвернення Барака Обами - подивилися близько 57 мільйонів американців. Звістка викликала хвилю позитивних відгуків у багатьох країнах. Ліквідація лідера "Аль-Каїди" - на 9 відсотків підвищила рейтинг самого американського президента, що знизився в квітні до максимально низького рівня.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  "Доктор Хаус" записав свій перший блюзовий альбом
  Наступний матеріал
  Антитерористичні навчання спецпризначенців із СНД відбулися у Киргизстані
  Теги:
  Loading...