Обама виграв і треті, останні теледебати (РОЗШИРЕНО)

  Демократ Барак Обама виграв і треті, останні теледебати. Він випередив свого суперника-республіканця Джона Маккейна. За підрахунками каналу CNN, перевагу Обами визнали - п`ятдесят вісім відсотків американців, які дивилися ефір. В активі Маккейна - 31 відсоток глядачів.
  За три тижні до виборів президента Джон Маккейн та Барак Обама востаннє зустрілися у прямому ефірі.  На двобій мали півтори години. Максимальна тривалість відповіді - дві хвилини. Кожна дрібниця - під контролем організаторів - від краваток кольорів державного прапору до ...зросту кандидатів. Барак Обама значно вищий за Маккейна, тож обидва політики не вставали з-за столу. Та, попри зовнішню дипломатичність, емоцій не стримували. 

  Джон Маккейн: "Сенаторе Обама, я не президент Буш. Якщо вам хочеться балотуватися проти президента Буша, то варто було зробити це чотири роки тому".

  Барак Обама: "Якщо я й сплутав вашу політику з політикою Джорджа Буша, то лише тому, що - в питаннях податків, енергетики, бюджетних витрат ви завзято підтримували Президента".

  У центрі дебатів - економічні проблеми Сполучених Штатів. Республіканці планують допомогати середньому класу, демократи - найбіднішим. І задля цього хочуть збільшити податки для бізнесменів - тих, що заробляють понад 250 тисяч на рік.

  Джон Маккейн: "Американські бізнесмени і так сплачують другий за розміром податок у світі. 35 відсотків! В Ірландії - лише 11. Ми маємо зменшити податки для підприємств. Вони мають створювати робочі місця".

  Барак Обама: "Ну, ніхто не любить податків! Я б хотів, щоб ніхто - і я також - не мусив сплачувати податки. Однак, це основна інвестиція в нашу економіку, це те, що робить її сильнішою, і ми мусимо це робити".

  Загалом, під час дебатів, обидва політики переймалися більше формою виступу, аніж його змістом. Нічого нового щодо порятунку економіки не запропонували, натомість - посміхалися в камери та ретельно добирали слова. Так, Барак Обама постійно називав суперника на ім`я, та Джон Маккейн відповідав офіційним - "Сенаторе, Обама".

  Логан Фрік, студент: "Гадаю, обидва кандидати добре попрацювали. Але особисто мені не дуже сподобалися усі ці повтори. Вони не сказали нічого цікавого".

  Аліса Мервін, студентка: "Я не вважаю, що Маккейн так уже й відстав від Обами. Я знаю про результати опитувань, але їх проводили ліберали".

  Філіп Міган, республіканець: "Все залежить від того, кого ви підтримуєте. Я - на боці Маккейна, тож вважаю, що він переміг. Це саме та сильна рука, що необхідна нам під час кризи. Однак, демократам, напевне сподобався виступ Барака Обами".

  Джулія Дель Венто, демократка: "Ой, не знаю. Маккейн мені здався дещо розгубленим. Але я - і не його прихильниця".

  До виборів президента Сполучених Шатів залишилося 20 днів. Згідно із усіма опитуваннями, Барак Обама упевнено випереджає Маккейна. За даними часопису "Нью-Йорк таймс", на цю мить за Обаму готові проголосувати 53% американців, за Маккейна - лише 39. Однак, за три тижні ситуація може змінитися до навпаки.
  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати не підриватимуть судно "Фаїна"
  Наступний матеріал
  СП підозрює деяких урядовців у причетності до компанії-власника судна "Фаїна"
  Теги:
  Loading...