Обама втрачає перевагу над МакКейном

  До 5 відсотків зменшилася перевага Барака Обами над його опонентом Джоном МакКейном. Про це свідчать останні опитування. Лише кілька днів тому прихильників у демократа було удвічі більше.
  Такі суттєві зміни уподобань пояснюють  передусім тим, що МакКейн кілька останніх днів переймався найважливішою для американців темою - економічною реформою. Тоді як Обама у п`ятницю влаштував одноденні канікули і відвідав свій рідний штат Гаваї, щоби побачитися з хворою бабусею. Проте штаб демократів часу не гаяв - вони виявили, що пожертви на передвиборну кампанію у МакКейна перевищують допустимі ліміти. Вже завтра демократичний національний комітет планує поскаржитися у Федеральну виборчу комісію.

  Джон МакКейн, кандидат від республіканської партії: "Ми передамо нашим дітям сильнішу, кращу країну. Але ми повинні бути готові діяти без зволікань, сміливо та мудро. Я - американець і обираю боротьбу. Я ніколи не втрачу надію, я буду сильним. Боротимуся за нову Америку, за те, що є правильним для нас.  Протидіятиму корупції та дрібним чварам серед високопосадовців. Я виступаю  за ідеали простих людей, за майбутнє наших дітей і рівні можливості для всіх".
  Попередній матеріал
  Більше десяти тонн кокаїну конфіскувала колумбійська поліція
  Наступний матеріал
  Чеська опозиція перемогла на парламенських виборах
  Теги:
  Loading...