Обама відправив у відставку мінстра оборони США Хейгела

  Міністр оборони США Чак Хейгл пішов у відставку. За попередніми  даними, Хейгел покинув свою посаду під тиском. Оскільки президент США Барак Обама попросив Хейгла піти з посади.


  На це рішення Обаму наштовхнуло розуміння того, що загроза з боку Ісламської держави потребує інших навиків, ніж ті, якими володіє 68-літній Хейгл.

  Президент оголосив про відставку міністра оборони ввечері 24 листопада, при тому назвав колишнього главу оборонного відомства США "своїм другом" та подякував тому за роботу.

  В той же час джерело в адміністрації Обами стверджує, що міністр сам підняв перед президентом питання свого майбутнього два тижні тому і рішення про відставку вони прийняли сумісно.
  "Це було найбільшим привілеєм моєму житті - бути лідером і - що ще більш важливо, - щоб служити США", - підкреслив Хейгл у своїй промові під час оголошення про його відставку.

  Найбільш ймовірними наступниками Хейгела у Штатах серез експертів назвиають: колишню заступника міністра оборони Мішель Флурной, сенатора-демократа від Род-Айленду Джека Ріда, а також колишнього заступника міністра оборони Ештона Картера.

  Хейгел перебував на посаді менше двох років.
  Попередній матеріал
  Українка виборола для України медаль на чемпіонаті світу з боксу
  Наступний матеріал
  Терористи обстрілювали позиції українських військових 16 разів протягом дня – штаб АТО