Обама відклав візит в Індонезію

  Барак Обама відклав свій перший цього року закордонний візит. Сьогодні президент США планував відвідати Індонезію. Утім вирішив бути у Вашингтоні під час голосування у палаті представників - щодо законопроекту про реформування системи охорони здоров`я.

  Влада Індонезії не образилася на раптове рішення відкласти візит. Барак Обама пояснив: свій візит відклав через термінові внутрішні справи. США стоїть на порозі реформи охорони здоров`я. Навколо неї точаться суперечки у Конгресі вже кілька місяців поспіль. Дату візиту до Азії у Білому Домі поки що не повідомляють. Орієнтовно поїздку перенесли на червень. Втім, маршрут нібито залишиться тим самим. Спочатку президент США відвідає Індонезію, потім Австралію і острів Гуам.

  Барак Обама, Президент США: "Ми вже повідомили індонезійську владу, що відкладаємо візит. Мені б не хотілося відвідувати країну поспіхом. Ми обов»язково приїдемо пізніше. Щойно вирішимо свої важливі внутрішні питання. Сподіваюся, тоді, і моя родина поїде зі мною".

  Міністр закордонних справ Індонезії: "Так. Нас поінформували, що Обама відклав свій візит до Індонезії. Ми будемо чекати на нього будь-коли".

  Попередній матеріал
  Зарплатна заборгованість працівникам ЖКГ - складає 120 млн грн
  Наступний матеріал
  Нові здобутки України на Паралімпіаді у Канаді
  Теги: