62.ua

Обама сказав "ні" особливому статусу України - Порошенко

  США не нададуть Україні особливого статусу поза військовим блоком НАТО, оскільки країна вже володіє подібним статусом на рівні співпраці з США.


  Про це повідомив президент України Петро Порошенко після зустрічі з президентом США Бараком Обамою 18 вересня в інтерв'ю кореспонденту CNN, пише "Українська правда".

  "Барак Обама сказав "ні", оскільки в України вже є особливий статус на рівні співробітництва між США та Україною", - сказав він.

  Глава держави додав, що "рівень співробітництва у сфері безпеки і оборони набагато вищий, ніж рівень статусу провідного союзника поза НАТО, який має, наприклад, Аргентина. І ми працюємо в особливому статусі стратегічного партнера США з питань оборони і безпеки".

  Водночас комітет із зовнішніх справ Сенату США на засіданні 18 вересня схвалив законопроект про надання Україні озброєння на суму $350 млн та статусу союзника без отримання Україною членства в НАТО, пише УНІАН.

  Зокрема, Комітет одноголосно схвалив законопроект "Акт підтримки свободи в Україні 2014".

  "Ми стоїмо як один сьогодні в Конгресі, об'єднані в нашій підтримці президенту Порошенку та українському народу в їхньому прагненні досягнення миру та демократії в умовах російської агресії", - заявив голова комітету Сенату з зовнішніх справ Роберт Менедес.
  Попередній матеріал
  Одна людина загинула від обстрілів Донецька за минулу добу
  Наступний матеріал
  Слов'янськ відвідали іноземні дипломати
  Теги:
  Loading...