Обама розповів, як витрачатиме кошти, виділені на порятунок економіки США

  Новообраний президент Сполучених штатів Америки Барак Обама розповів, як витрачатиме кошти, виділені на порятунок економіки країни. Триста п’ятдесят мільярдів доларів направлять на розвиток малого бізнесу та будівництво житла.
  За словами Обами такі дії допоможуть саме пересічним мешканцям - людям, а не компаніям чи корпораціям. На прохання Барака Обами чинний президент Джоржд Буш звернеться до Конгресу з проханням надати гроші новообраному президенту одразу після інавгурації. Нагадаємо, ще торік уряд США виділив на порятунок національної економіки сімсот мільярдів доларів. Половину цих коштів уже витратили – на стабілізацію фондового ринку та банківської системи. Однак відчутних результатів така масштабна грошова допомога не принесла.

  Барак Обама, новообраний президент США: "Сьогодні я закликав президента Буша запустити другу половину грошей з так званої програми порятунку. Я пішов на такий крок після консультацій з бізнесменами та своїми радниками. Очевидно, що фінансова система нашої країни досі нестабільна".
  Попередній матеріал
  Новий японський робот доглядатиме за пенсіонерами
  Наступний матеріал
  Тіла загиблої у Секторі Газа українки та її дитини досі перебувають під завалами
  Теги: