Обама проголосував достроково і закликав американців зробити так само

  На фінішну пряму виходить передвиборні перегони у Сполучених Штатах. Барак Обама став першим в американській історії чинним президентом, який проголосував достроково.

  Під час агітаційного турне в Чикаго він відвідав дільницю й скористався цим своїм правом. Кандидат на пост глави держави закликав громадян наслідувати його приклад. Достроково голосувати можуть мешканці 32 штатів. Головний суперник Обами - Мітт Ромні - агітує за себе в Огайо. Цей штат є своєрідним індикатором перемоги на президентських виборах. Як свідчить статистика, той, хто здобуває підтримку його мешканців - майже стовідсотково стає наступним главою держави. За останніми соціологічними опитуваннями, Обама та Ромні мають приблизно однаковий рівень підтримки виборців.

  Барак Обама, президент і кандидат на пост президента США: "Закликаю всіх громадян, які мають право голосувати достроково, скористатися ним, і не чекати шостого листопада. Тоді ви не будете залежати від погоди чи інших проблем, що можуть виникнути в день виборів".

  Мітт Ромні, кандидат на пост президента США: "У мене є чіткий план зі створення додаткових робочих місць та подальшого розвитку економіки. Тому я впевнений у своїх значних шансах бути обраним наступним президентом Сполучених Штатів".

  Попередній матеріал
  Сьогодні суд обере запобіжний захід для Мельниченка
  Наступний матеріал
  Нові акції протесту студентів у Чилі переросли у заворушення
  Теги: