Фото u-f.ru

Обама порівняв Росію із дволиким Янусом

  Президент США Барак Обама порівняв Росія із древньоримським богом Янусом, у якого два обличчя, повернутих у протилежні сторони.


  В інтерв'ю журналу The Economist, опублікованому в неділю, 3 серпня, Обама розповів про відносини з Росією і її президентом Володимиром Путіним.

  Відповідаючи на запитання журналіста, Обама зазначив, що не розчарований тим, що спробував здійснити "перезавантаження" відносин із Росією у 2009 році. Він зазначив, що мав продуктивні відносини із тодішнім президентом Дмитром Медведєвим, із яким вони "зробили багато того, що потрібно було зробити".

  "Я думаю, Росія завжди була схожа на Януса, який одночасно дивиться на схід і захід. І я думаю, що президент Путін представляє собою глибоку деформацію в Росії, що, ймовірно, зашкодить Росії в довгостроковій перспективі. Але в короткостроковій перспективі Путін може бути популярним на батьківщині і доставляти серйозне занепокоєння за кордоном", - зазначив Обама.

  Янус – древньоримський дволикий бог, обличчя якого обернені у протилежні сторони – одне в майбутнє, інше у минуле.

  Оцінюючи перспективи розвитку країни, президент США вказав: "Росія не робить нічого. Іммігранти не поспішають до Москви в пошуках нових можливостей. Середня тривалість життя російського чоловіка становить близько 60 років. Населення скорочується. І тому ми повинні рішуче реагувати на регіональні виклики, створювані Росією. І поки ми це робитимо, то я думаю, історія на нашому боці".
  Попередній матеріал
  Сили АТО визволили від терористів Ясинувату – РНБО
  Наступний матеріал
  У Харкові розслідують теракт в обласному військкоматі
  Теги:
  Loading...