Обама переміг в останньому раунді дебатів з Ромні

  Чинний президент Сполучених Штатів Барак Обама переміг у третьому і останньому раунді дебатів з іншим кандидатом на пост глави держави - Міттом Ромні.

  Це засвідчили опитування компаній CBS та CNN. Головними темами дискусії стали боротьба з міжнародним тероризмом, ядерна програма Ірану та відносини з Росією. Обидва кандидати заявили, що захистять Ізраїль у випадку агресії з боку Ірану. Ромні також зазначив, що налаштований зайняти більш жорстку позицію у перемовинах з Кремлем. Попередні раунди дебатів кандидати вигравали по одному разу. Президентські вибори у Сполучених Штатах відбудуться 6 листопада.

  Мітт Ромні, кандидат на пост президента США: "Найбільшою загрозою нашій національній безпеці є Іран. Росія ж - це один з наших головних геополітичних супротивників. І я не буду дивитися на відносини з нею крізь рожеві окуляри".

  Барак Обама, президент США: "Холодна війна закінчилася двадцять років тому. Ви ж хочете відкинути нас назад у вісімдесяті. Це неправильний підхід до міжнародних відносин".

  Попередній матеріал
  Магера: сьогодні виборчі бюлетені передадуть до ОВК
  Наступний матеріал
  Ленса Армстронга позбавили усіх нагород і дискваліфікували
  Теги: