Обама особисто агітує сенаторів за підтримку інтервенції до Сирії

  Особисто агітувати сенаторів за військове втручання у сирійський конфлікт вирішив Барак Обама. Американський президент та члени його адміністрації вже проводять закриті зустрічі з членами Сенату.

  Конгресмени саме повернулися до роботи після літніх канікул і вже сьогодні почнуть розглядати питання про інтервенцію до Сирії. Голосування щодо цього у Сенаті призначене на середу, а у Палаті представників голосуватимуть не раніше початку наступного тижня. Аналітики зазначають, що натепер думки депутатів розділилися: приблизно половина - підтримує план Обами, інша - виступає проти військового втручання до Сирії.

  Деніс Макдоноу, речник Білого дому: «Це буде обмежене втручання, без застосування наземних сил. Воно потрібне, щоби у Сирії більше не застосовували заборонену хімічну зброю. Якщо ми цього не зробимо - поставимо під загрозу наших союзників у регіоні».

  Лоретта Санчес, депутат від штату Каліфорнія: «Я не чула, що Асад застосовував чи планує застосувати хімічну зброю проти США чи наших союзників. То як же це може стосуватися нашої національної безпеки? Щойно перша американська ракета торкнеться сирійської землі - ми опинимось у стані війн з Дамаском, до того ж - на боці бойовиків, частина з яких пов’язана з Аль-Каїдою. І ця війна - швидко не закінчиться».

  Попередній матеріал
  "Московського стрільця" засудили на довічне ув'язнення
  Наступний матеріал
  ДТП у Харкові - двоє загиблих
  Теги:
  Loading...