Обама оголосив себе переможцем праймеріз

  Завершився сезон демократичних праймеріз у Штатах, утім ім`я остаточного переможця невідоме і досі. Штаб Барака Обами святкує перемогу, утім його суперниця Гіларі Клінтон поки що відмовляється "складати зброю". Колишня фаворитка перегонів обговорює своє майбутнє із партійними діячами.
  А тим часом виборчі комісії підраховують голоси у двох останніх штатах, що обирали кандидата-демократа у президенти. Залежно від результатів праймеріз, переможцеві нарахують умовні "голоси делегатів". Успіх у Південній Дакоті та Монтані принесе кандидатові до 30-ти "балів". У фіналі, окрім умовних голосів, врахують також і голоси супер-делегатів (впливовіих членів демократичної партії США). Нині, за підрахунками компанії Сі-Ен-Ен, найбільше голосів -  2132 - у Барака Обами. Цього достатньо, щоб стати першим чорношкірим кандидатом у американські президенти.

  Гіларі Клінтон, сенатор від штату Нью-Йорк: "Вітаю сенатора Обаму та його прихильників із надзвичайними перегонами! Він привернув увагу багатьох американців до політики та Демократичної партії. Демократія у нашій країні стала сильнішою, я дуже вдячна!... Питання у тому, що нам, нашій партії, робити тепер. Це важливе питання, і я не прийматиму швидких рішень".

  Барак Обама, сенатор від штату Ілінойс: "Сенатор Гіларі Клінтон провела історичну кампанію. не тільки тому, що зробила те, чого досі не змогла жодна жінка, але й тому, що вона - лідер, який надихає мільйони людей!... Втім, завершуються одні історичні перегони, і починаються інші. Перегони, що принесуть Америці нове і краще життя. І все - завдяки вам! Я можу сказати, що буду демократичним кандидатом у президенти!!!"

  Джон Маккейн, сенатор від штату Аризона: "Експерти та партійні чини вирішили, що моїм суперником буде сенатор Барак Обама. Це "достойний" політик. Я приймаю його виклик. Я змагатимуся із честю - заради гордих і патріотичних людей, готових мене підтримати".
  Попередній матеріал
  19-та річниця кривавого придушення повстання в Китаї
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати вимагають $1 млн. 100 тис. за життя 9 моряків
  Теги: