Обама обіцяє збільшити податки для нафтових компаній

  На фінішну пряму обіцянок виходить Барак Обама. Кандидат від демократів на посаду президента Сполучених Штатів прагне збільшити податки для нафтових компаній.
  Адже зі зростанням цін на нафту, такі компанії отримують значні надприбутки. З економічних  питаннь Обама почав не дарма. Адже зараз економіка США переживає далеко не кращі часи і опитування свідчать - саме такі питання найбільше цікавлять пересічних американців. Роздаючи обіцянки, Обама не забув і про конкурентів-республіканців. Він розкритикував нинішню адміністрацію Буша, назвавши її економічну політику бездарною.

  Барак Обама, сенатор-кандидат: "Я задію всі ресурси, щоби врегулювати податкові механізми. Я змушу великі нафтові компанії плати податки відповідно до їхнього прибутку. Завдяки цьому ми зможемо допомогти бідним сім’ям, які живуть у скруті".

  Перепало Бушу від демократів і в Конгресі. Відомий конгресмен і кандидат у президенти США в минулому Денніс Кусініч майже п`ять годин зачитував звинувачення на адресу Буша. Перелік містив 35 пунктів, кожен з яких, на думку Кусініча, може стати підставою для імпічмента президентові.
  Попередній матеріал
  За українські та російські картини на "Сотбіс" заплатили 21 млн фунтів
  Наступний матеріал
  Гелікоптер, який зник 31-го травня, знайшли у горах Китаю
  Теги: