Кадр із відео cbs

Обама: НАТО не воюватиме з Росією через Україну

  Президент США Барак Обама заявив, що вважає неможливим початок військового конфлікту НАТО та Росії через події в Україні.


  "Ми не шукаємо конфронтації", - сказав Обама в інтерв'ю телеканалу CBS у неділю, 28 вересня.

  За його словами, воєнна конфронтація можлива тільки у випадку російської агресії проти одного з членів Північноатлантичного альянсу. Тому зараз Вашингтон працює над тим, "аби надати впевненості союзникам по НАТО на передовій лінії, в тому числі таким маленьким, як країни Балтії".

  Глава Білого дому висловив впевненість, що на сьогоднішній день існують реальні можливості політичного розв'язання української кризи. Він також підтвердив, що Київ та Кремль дійсно уклали угоду щодо постачання газу.

  "Цієї зими вони не змерзнуть", - сказав Обама, говорячи про українців. При цьому він підкреслив, що газової проблеми, на його думку, не вдалося б вирішити, якби не тверда позиція США щодо неправомірних дій Росії.

  Відповідаючи на запитання про свої відносини із Володимиром Путіним, президент США зазначив, що вони "завжди мали діловий характер".

  На думку американського лідера, політичний курс стосовно України і пропаганда російських ЗМІ принесли Путіну популярність серед росіян, однак політика Кремля "дуже несприятлива для економіки і майбутнього Росії".
  Попередній матеріал
  Порошенко попередив, що компромісів з олігархами не буде
  Наступний матеріал
  У Гонконгу щонайменше 38 людей постраждали внаслідок зіткнень демонстрантів з поліцією
  Теги:
  Loading...