5.ua

Обама і Лукашенко привітали Україну з Днем Незалежності

  У дружбі та підтримці з боку американського народу запевнив українців президент США Барак Обама, у привітанні України з Днем Незалежності. Повідомлення про це - міститься на офіційному сайті українського Глави Держави.


  Обама зазначив: з моменту здобуття незалежності Україна пройшла через численні випробування, і Сполучені Штати завжди були поруч і працювали спільно задля зміцнення миру, демократії та економічного зростання. США - рішучі у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, і відстоюють право України обирати своє власне майбутнє, наголосив американський президент.

  На посилення співробітництва та партнерських стосунків з Україною сподівається також білоруський президент Олександр Лукашенко. Про це йдеться у його привітанні з нагоди Дня Незалежності України. Лукашенко  згадав про багатовікову спільну історію українського та білоруського народів і запевнив, що щиро цінує відносини з Україною. А також - висловив сподівання на продовження конструктивного діалогу і подальше укріплення співробітництва двох держав.
  Попередній матеріал
  Промова Президента України на святкуванні 23-ї річниці незалежності: повний текст
  Наступний матеріал
  Росія хоче і далі надавати Сходу України "гуманітарну допомогу"
  Loading...