Фото whitehouse.gov

Обама: Американський дух не зламає жоден акт терору

Американці та їхні лідери вшанували пам'ять жертв теракту 11 вересня.

Як повідомило посольство США у Києві, президент Барак Обама, його дружина Мішель, віце-президент США Джо Байден і співробітники Білого дому вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих.

"11 вересня 2001 року стався найстрашніший теракт в історії Америки, який забрав життя близько трьох тисяч чоловіків, жінок і дітей, залишивши порожнечу в серцях їхніх родин і всієї нації - порожнечу, яку неможливо заповнити. Але ті, хто приніс ненависть до наших берегів і дим у наше небо, не очікували, що в результаті наша країна стане сильнішою, а наші маяки надії і свободи світитимуть яскравіше. Вшановуючи пам'ять загиблих і віддаючи належне їхнім родинам, які й досі переживають страшний біль, ми й надалі будемо уособлювати американський дух, який не зламає жоден акт терору", - сказав у своїй промові Обама.

Пам'ять загиблих також вшановують біля меморіалу на честь загиблих у Нью-Йорку. Уночі у небо спрямують потужний стовп світла. Окрім цього, американці проводять пам'ятні акції по всій території країни.

Сьогодні виповнюється 14 років із дня трагедії. Вранці 11 вересня 2001 року 19 терористів-смертників, яких пов'язують із "Аль-Каїдою", захопили чотири пасажирські авіалайнери. Два з них скерували у вежі-близнюки у Нью-Йорку. У результаті атак загинуло майже 3 тис. осіб. Десятки тисяч зазнали фізичних чи моральних травм.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Юрчишин: Законопроект про особливий режим конфіскації корупційого майна - "це міна уповільненої дії"
Наступний матеріал
Пентагон виявив у Сирії авіацію РФ і "зелених чоловічків" - ЗМІ