Низка вибухів у Бангкоку - 70 людей поранено (РЕПОРТАЖ)

  До 70-ти зросла кількість поранених під час нових - нічних вибухів у Бангкоку. За останніми даними, - туристів серед них - немає.
  Минула ніч у Бангкоку була більше схожа на війну – так твердять свідки. Вибухи майже одночасно пролунали в аеропорту "Донг Муанг", дорогах, що ведуть до летовища, та телестудії. Одна граната розірвалася у будівлі уряду, яку ще кілька місяців тому захопили демонстранти. За останніми даними, кількість поранених зросла до сімдесяти, четверо протестувальників у вкрай тяжкому стані. Туристів серед постраждалих немає. В організації вибухів опозиція звинуватила саме уряд.

  Сомсак Косаісук, лідер Народного альянсу за демократію: "Цей випадок демонструє усю злість нашого уряду. Прем`єр наказує нам поважати закон, ми ж проводимо мирний протест. Ми нікого не вбиваємо".

  Тим часом поліція Таїланду наказала негайно розійтися протестувальникам, що окупували два головних аеропорти Бангкока. В разі непокори правоохоронці погрожують висунути обвинувачення кожному з опозиціонерів. Крім того, заборонили збиратися на мітинг на території летовища групам у понад 5 людей. Але опоненти влади - не мають наміру полишати свої позиції, кажуть – розійдуться лише тоді, як прем`єр Сомчай Вонгсават оголосить про відставку.

  Банчеб Шитітха, протестувальник: "Я тут ще відучора. І я нічого не боюся, бо прийшов за покликом серця. Не боюся ані штурму, ані вибухів".

  Прадхана Суванапіам, правоохоронець: "А вони і не розійдуться. Ви бачите, які настрої – геть уряд з посади і, можливо, - геть прем`єра з країни. Тепер вони звинувачують його у вибухах".

  Опозиція і справді планувала провести мирний протест, який не зашкодить туристичній галузі. Але через блокування аеропортів та серію вибухів Таїланд набуває поганої репутації серед іноземців. Щодня близько сотні туроператорів скасовують замовлені раніше подорожі, щодня відкладають вісімдесят вісім міжнародних рейсів. Через протести країна щодоби втрачає вісімдесят п`ять мільйонів доларів. Якщо ж протести триватимуть і надалі – наступного року туристичний потік до Таїланду скоротиться на сорок відсотків. А це втрати у майже п`ять мільярдів доларів.

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.21Мб)
  Попередній матеріал
  У Швейцарії можуть легалізувати героїн
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати звільнять судно "Фаїна"
  Теги:
  Loading...