Низка потужних вибухів сталася сьогодні у Софії

  Низка потужних вибухів сталася сьогодні у столиці Болгарії. На військових складах на околицях Софії вранці спалахнула пожежа, а згодом почалася детонація боєприпасів.

  Загалом на складі зберігають близько двох з половиною тисяч тонн снарядів та 15-ть тонн тротилу. Потужні вибухи тривали кілька годин. З навколишніх районів терміново евакуювали людей . Кілька осіб доправлені до лікарень -  у них численні порізи, бо через вибухову хвилю у їхніх оселях повилітали шибки. У шестикілометровій зоні від епіцентру вибухів заборонили рух транспорту, не працює й аеропорт, який розташований неподалік. Зараз ситуацію контролюють рятувальники та поліція. Вибухи щоразу слабшають - повідомив міністр оборони Болгарії після термінового засідання уряду, жодної небезпеки забруднення атмосфери, за його словами, немає.

  У зв`язку з вибухами у Софії та закриттям тамтешнього аеропорту, українські первізники переносять рейси до болгарської столиці. Зокрема, пасажирам "Аеросвіту" доведеться чекати щонайменше пвтори години - рейс затримується до отримання додаткової інформації з району вибухів.

  Попередній матеріал
  Платіні приїхав з інспекцією в Україну
  Наступний матеріал
  ОБСЄ визнала Голодомор 32-33 років в Україні
  Теги:
  Loading...