Нищівна спека лютує у Європі

  Тим часом нищівна спека лютує у Європі. Жертвами стали вже більше ста людей. Температура в багатьох країнах сягнула 40 градусів за Цельсієм. У містах відкривають спеціальні зали, де можна сховатися від променів сонця.

  У декількох містах Болгарії  оголосили третій із пяти можливих рівень небезпеки. Швидка допомога чергує на вулицях цілодобово. В Хорватії через високі температури зайнялися ліси та поля. Фермери намагаються врятувати свої врожаї. Температурний рекорд і у сусідній Білорусі. Стовпчики термометрів сягнули  небаченої за останні 6 років позначки у 32 градусів. Не рятують від спеки фонтани та озера, люди отримують теплові удари безпосереньо навіть у воді. Тамтешні лікарні - переповнені. Страждають він палючого сонця навіть на курортах. У Греції спека змушує багатьох туристів відмовитися від огляду історичних пам’яток і проводити більше часу на пляжах.

  Сенека де ла Пуенте, турист із Перу: "Ми пішли у Пантеон, і хотіли погуляти вулицями старого міста - вони дуже красиві, але прогулянка була важкою. Спека - неймовірна і ходити вулицями важко".

  Елле Корнґаард, туристка із Данії: "День чудовий, але надто спекотний. Ми випили, мабуть, по три літри води на кожного. Бути туристом за такої температури - надзвичайно складно. Але нам дуже подобається сама країна, то ж мусимо терпіти".

  Попередній матеріал
  Україна вперше перемогла у міжнародному конкурсі технологій "Майкрософт Імеджин Кап"
  Наступний матеріал
  Резонансний арешт у Південній Кореї
  Теги: