Новий вид доставки їжі додому вигадали в Китаї

  Новий вид доставки їжі додому вигадали в Китаї. Мережа ресторанів пропонує власного офіціанта. Він сервірує стіл та повністю обслуговує трапезу.

  Одна з найпопулярніших страв у Китаї - "Гарячий горщик". Ресторани які пропонують її - одні з найбільш переповнених. Щоб потрапити туди клієнтам ловодитсья по дві години стояти у черзі. Дотепер власники розважали людей безкоштовним манікюром та чисткою взуття. А зараз пропонують ще й оригінальну доставку їжі додому. 

  Пей Кі, працівник доставки: "Для нас доставка додому зручніша бо звільнює місце в ресторані. Кліентам теж дуже зручно. Вони можуть випити скільки завгодно не переймаючись як дістатися додому".

  До клієнта виїжджає спеціально тренований кур`єр. Він стає для замовників  - офіціантом та кухарем:  сервує стіл, розігріває їжу та обслуговує трапезу. А після - ще й прибирає та миє посуд.

  Дзен Їнуан, кліентка: "Найкраще в цій діставці те - що не потрібно нічого мити та взагалі робити. Все за вас робить доставщик. Це - дуже зручно".

  Ціна за послугу стартує від 45 доларів США. За статистикою мережа ресторанів, яка пропонує незвичну доставку - обслуговує приблизно десять тисяч клієнтів з усієї країни. 

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Добовий протест оголосили машиністи метро у Лондоні
  Наступний матеріал
  3 поліцейських затримали за перевищення повноважень під час масових заворушень у Казахстані
  Теги: