Новий ВТЦ у Нью-Йорку може втратити звання найвищої будівлі США

  Новий Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку - може втратити звання найвищої будівлі Сполучених штатів. Усе - через зміни в дизайні проекту. Сталевий шпиль, який встановили на даху споруди - хочуть замінити антеною.
  Компанія-будівельник заявляє, що антену легше обслуговувати. А шпиль, заввишки понад сто двадцять метрів - неможливо буде ані підтримувати у належному стані ані полагодити.  Але розмір антени, за правилами - не враховують, коли визначають загальну висоту будинку. Адже її вважають додатковим елементом, який можна зняти у будь яку мить. Тоді як шпиль - є елементом загального дизайну. Зараз найвищим хмарочосом США є Вілліс Тауер у Чикаґо, заввишки 442 метри. Новий Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку мав бути заввишки понад 540 метрів. Його споруджують на місці Веж-близнюків, які були зруйновані внаслідок терактів 11-го вересня 2001-го року.

  Тімоті Джонсон, голова Ради з питань високих будівель та урбаністичного середовища: "Зважаючи на пам’ять про трагічні події 11-го вересня, цей будинок втілює надію, сподівання на відродження. Люди дуже піднесено сприйняли ідею, що тут зведуть споруду заввишки 540-к метрів".

  Попередній матеріал
  Погода: в Україні очікують на різке похолодання
  Наступний матеріал
  Велопарад у Києві
  Теги: