Новий уряд отримала Греція

  Новий уряд таки отримала Греція. Щоправда, лише тимчасовий. Він працюватиме усього місяць до нових дочасних парламентських виборів.

  Склад нового кабміну - оприлюднив щойно призначений прем`єр-міністр Панайотіс Пікраменос. Він склав присягу напередодні увечері. Міністри його кабінету присягнуть сьогодні. Головним завданням тимчасового уряду є підготовка країни до нових виборів у парламент. При цьому кабінет не має права ухвалювати важливих політичних рішень без консультацій з президентом та лідерами партій. На початку місяця греки вже обирали депутатів парламенту. Втім, три партії, які набрали найбільше голосів, не змогли домовитися про формування коаліції.

  Лукас Пападімос, прем`єр-міністр Греції ( листопад 2011 — червень 2012): "Протягом перехідного періоду особливо важливо, щоби наша країна виконувала усі зобов`язання, взяті раніше, і зберегла довіру міжнародної спільноти. Я бажаю новому прем`єр-міністрові успіхів і готовий надати йому будь-яку необхідну допомогу".

  Панайотіс Пікраменос, прем`єр Греції: "Я усвідомлюю, що очолив грецький уряд у вкрай непростий момент. Зараз для блага країни нам вкрай необхідно зберігати спокій і порядок".

  Попередній матеріал
  Буревій зірвав покрівлю музею історії козацтва на Хортиці
  Наступний матеріал
  Паропаловом по Дніпру рушили українські та російські письменники
  Теги: