Новий уряд Лівії склав присягу

  Лівія знову має чинний кабінет міністрів. Перехідний уряд склав присягу. Усі міністри поклялись на Корані зберігати вірність ідеалам революції, яка повалила режим Муаммара Каддафі.
  Приймав присягу голова Національної перехідної ради Лівії Мустафа Абдель-Джаліль. Усього у новому Кабміні - двадцять чотири міністри. Серед завдань уряду - сформувати систему юстиції, і у її рамках провести суд над колишніми чиновниками - екс-головою розвідки Абдулою аль-Сенусі та сином Каддафі, Сеїфом-аль-Ісламом.

  Обох затримали минулого тижня. Сеїфа аль-Іслама звинувачують у злочинах проти людства. Ордер на його арешт видав і Міжнародний кримінальний суд. Але перехідний уряд Лівії відмовився видавати сина Муаммара Каддафі у Гаагу. Нова влада наполягає на суді у Триполі. Зараз Сеїфа аль-Іслама утримують у місті Зінтан. За словами лікарів - він у доброму здоров’ї, але має поранену руку. Кілька днів тому його оглядав лікар з України, що працює у Лівії.

  Андрій Мороковський, лікар з України: "Я прийшов зробити перев’язку Сеїфу аль-Ісламу. Це було десь три дні тому, у передмісті Зінтану. Сеїф не був у депресії, і зі здоров’ям усе було непогано, словом, і психологічно, і фізично він був в порядку".  

  Попередній матеріал
  Невідомі атакували протестувальників у Ємені - щонайменше 5 загиблих
  Наступний матеріал
  В Перу протестують проти знищення гірських озер заради будівництва копальні
  Теги: