Новий страйк у Греції

  Новий страйк у Греції. Водії та власники вантажівок і автоцистерн невдоволені тим, що влада хоче пустити на ринок перевезення іноземців. А отже - забрати у греків роботу.
  Сотні вантажівок вишикувалися уздовж автошляхів у напрямку Афін. Водії планують прибути у середмістя і віддати ключі від машин у мерію. Паралізовувати рух та влаштовувати акції протесту вони не збираються, бо влада заборонила їм це робити. За порушення цього на них чекатиме адміністративне покарання. Саме тому страйкарі вирішили віддати ключі чиновникам, щоби ті самі розвозили  бензин. Через заплановану акцію - місцеві водії напередодні запаслися пальним.

  Дімітріс, протестувальник: "Кілька тижнів тому  ми вже страйкували, але це нічого не змінило. Тепер ми винайшли новий спосіб - паралізувати роботу, щоби вони не забрали в нас ліцензій і водночас відчули протест".

  Костас Карабеліос, власник заправки: "Проблема в тому, що машини чекають у чергах, щоби заправитися, ми робимо усе можливе. Пальне може скінчитися, а нових поставок немає".

  Попередній матеріал
  В індійському штаті Орісса стрімко шириться холера
  Наступний матеріал
  На засідання КС щодо скасування політреформи допустять ЗМІ
  Теги: