Новий спалах масових заворушень у Бразилії

  Нові сутички протестувальників із поліцією у Бразилії. На північному сході країни, у місті Форталеза, за ґрати потрапили близько восьми десятків активістів.

  Понад п`ять тисяч людей зібралися біля міського стадіону перед початком другого півфіналу матчу за Кубок конфередацій. Мітингарі виступали проти корупції та обурювалися, що влада витрачає забагато грошей на спортивні заходи. Поліцейських закидали камінням, ті відповіли сльозогінним газом. Демонстрації зі схожими вимогами відбулися і в інших бразильських містах, зокрема у Ріо-де-Жанейро. Там усе минуло переважно мирно. Між тим, бразильська влада визнала: з`явилася перша жертва заворушень, що не вщухають у Бразилії з початку червня. Напередодні під час акції у місті Бело-Оризонте загинув протестувальник.

  Протестувальник: "Мій костюм Джокера символізує хаос, у якому опинилася наша держава. І усе - через корумпованих політиків, які зовсім не дбають про власний народ. Це обурливо, і саме тому ми виходимо на протести".

  Протестувальниця: "Я все життя тяжко працювала, а заробила пенсію у сімдесят один долар. Справжній вандалізм на державному рівні!"
   

  Попередній матеріал
  Східні регіони Китаю потерпають від повені
  Наступний матеріал
  У Карибському морі знайшли зниклий півроку тому літак
  Теги: