Новий парламент обирають мешканці Ізраїлю

  Новий парламент обирають мешканці Ізраїлю. У країні почалися вибори у Кнессет. Владі довелося призначити волевиявлення раніше, бо прем`єрові не вдалося домовитись з депутатами щодо бюджету на наступний фінансовий рік.

  За 120 мандатів борються представники понад трьох десятків партій. Фаворитом перегонів - аналітики називають провладний блок на чолі з прем`єром Беньямином Нетаньяху. За цю політсилу традиційно голосують більшість вихідців з колишнього СРСР. Другими у перегонах - йдуть соціалісти. Значну підтримку має і партія центристів. Втім, близько 20 відсотків ізраїльтян - за даними опитувань, не визначилися, за кого голосувати. Тож соціологи не виключають можливих сюрпризів.

  Цахі Ханегбі, член партійного блоку Лікуд: "Основним завданням нашої кампанії було - донести до людей ідею, що прем`єр Нетаньяху не зможе ефективно виконувати свої обов`язки, якщо його не буде підтримувати сильний уряд. Нам потрібна політична стабільність, це дасть можливість подолати усі негаразди".

  Шеллі Якимович, лідер Робітничої партії: "За період правління Нетаньяху вартість нерухомості зросла майже на 50 відсотків. Прірва між заможними та бідними поглибилася. Усе менше людей підтримують політичну силу чинного прем`єра, і він це чудово розуміє".

  Попередній матеріал
  У США відбулася інавгурація Обами
  Наступний матеріал
  Новим президентом Єврогрупи став глава мінфіну Нідерландів
  Теги:
  Loading...