Новий кабінет міністрів присягнув народу Іспанії

  Новий кабінет міністрів присягнув народу Іспанії. Уперше більшість членів уряду - жінки. Їх тут дев`ятеро, проти восьми чоловіків-міністрів. Леді доручили навіть міністерство оборони.
  Його очолить Карме Чакон. До того ж вона - на сьомому місяці вагітності. Наймолодший член нового кабміну - також жінка. Бібьяні Айдо лише 31 рік, вона очолює міністерство рівноправ`я. Новий уряд на чолі із Хосе-Луїсом Сапатеро сформували на початку березня, після виборів парламенту. Як і в кабміні, там тепер також головують представники Соціалістичної партії.

  Карме Чакон, міністр оборони Іспанії: "Той факт, що міністерство оборони очолила жінка, доводить - між іспанським суспільством та його армією відбувається інтеграція. Я з гордістю приймаю цю посаду".

  Люди: "Це ознака демократії! Цілком нормально, коли у кабінеті міністрів, як і в повсякденному житті, жінок більше ніж чоловіків."

  Люди: "Це абсурд! Божевілля! Повний безлад - уявіть, що у неї почнуться пологи просто під час урядового засідання. Що тоді буде?"
  Попередній матеріал
  Екіпаж французької яхти повернувся до Парижа з піратського полону
  Наступний матеріал
  Зареєстрували ще 9 претендентів на посаду мера Києва
  Теги:
  Loading...