Нову забавку для туристів вигадали у Чехії

  Нову забавку для туристів вигадали у Чехії. Замість стандартного огляду історичних та культурних пам`яток одна з тамтешніх турагенцій пропонує клієнтам оглянути місця, пов`язані з найбільшими корупційними скандалами.
  У програму екскурсії входять, зокрема - район Праги Летняни, де мала відбутися олімпіада, вілли відомих лоббістів, огляд нерухомого майна одного з найвпливовіших членів великої політичної партії. Ще туристам пропонують оглянути так звані корупційні місця міста Усті-над-Лабем, зокрема -  об`єкти, які отримали фінансування з фондів ЄС. Організатори таких поїздок сподіваються: їхні екскурсії примусять людей задуматися про проблему корупції у суспільстві і, можливо, допомогти у майбутньому з нею боротися.

  Петр Сурек, директор туристичної агенції "Сorrupt tour": "Більшість туристів сприймають Прагу лише як місто, де є безліч культурних пам`яток. Для нас, мешканців столиці Чехії - це не так. Ми знаємо чимало історій, по`язаних з корупційними скандалами. Тож вирішили, що варто показати світові не лише історичні, а й корупційні пам`ятки. Зараз про корупцію багато говорять, але ніяк з нею не борються, і таке ставлення треба змінити".
  Попередній матеріал
  Надзвичайно тепла погода встановилася на сході США
  Наступний матеріал
  Авіакатастрофа на військових навчаннях у США
  Теги: