Новий голівудський фільм про Шекспіра спричинив скандал на батьківщині поета

  Ім`я Вільяма Шекспіра зникло із вулиць його рідного міста, Стретфорда-на-Ейвоні. Його пам`ятник - накрили простирадлом.
  Таким чином, співвітчизники поета протестують проти нового голлівудського фільму. Стрічка "Анонім" стверджує: Шекспір ніколи не був драматургом і поетом. Справжній автор відомих п`єс - нібито граф із Оксфорда. Він не міг писати під своїм іменем через несхвалення у вищому світі та конфлікт із королевою. Тож, Вільяма Шекспіра - грубіяна та невігласа - вельможний поет обрав, як прикриття.

  Роланд Емеріх, режисер: "На користь моєї теорії - чимало доказів. По-перше, за заповітом Шекспір не залишив жодної книжки. Крім того, не збереглося жодного листа чи чернетки, написаних його рукою. Обидві його доньки були неписьменні, а зять у своїх щоденниках жодного разу не згадав, що його тесть - відомий письменник".

  Стенлі Велс, почесний президент товариства Шекспіра: "За часів Шекспіра ніхто не сумнівався в його атворстві. Ця безглузда теорія з`явилася усього півтора століття тому. Кого тільки не призначали в автори - і Єлизавету І, і Сервантеса... Загалом - 77 різних кандидатів. Гадаю, деякі сноби просто не могли повірити, що усі ці шедеври створив не аристократ".

  Попередній матеріал
  На Луганщині виявили давній печерний монастир [відео]
  Наступний матеріал
  З Японії стартував перший комерційний рейс нового "Боїнга"
  Теги: