Нові заворушення у Казахстані - є загиблі

  Нові заворушення на заході Казахстану. Загинула одна людина, ще одинадцять - зазнали поранень під час сутичок протестувальників з поліцією поблизу селища ШЕтпе. Про це повідомила Генпрокуратура країни.
  Близько півсотні активістів - блокували залізничний рух поблизу селища. Вони виступили - на підтримку страйкарів у ЖанаозЕні. Поліція почала розганяти людей, ті відповіли - камінням та пляшками із запалювальною сумішшю. Правоохоронці - застосували зброю. Неспокійно і в іншому казахському місті - Актау. За повідомленням місцевих ЗМІ, там головній площі міста зібралися близько чотирьох сотень мітингувальників. Вони тримають в  руках плакати із надписами "не стріляйте в народ". Порядок пильнують близько півтисячі правоохоронців. На площі стоять декілька автобусів з військовими.

  У п`ятницю - під час масових заворушень у казахському місті Жанаозен - за офіційними даними, загинули одинадцятеро людей. Сутички спалахнули під час страйку звільнених нафтовиків. У місті запровадили надзвичайний стан. До 5-го січня -  діє комендантська година. Рух транспорту  - обмежений, фото та відеозйомка - заборонені. Влада заявила, що у заворушеннях винні кримінальні елементи, їх знайдуть і покарають. 
  Попередній матеріал
  Каддафі вбили його ж прибічники?
  Наступний матеріал
  Ще понад півтисячі палестинців звільнить сьогодні Ізраїль
  Теги: