Нові випадки стрілянини у навчальних закладах США

  Стрілянина у Сполучених Штатах. Студент бізнес-школи в Сент-Луїсі поранив співробітника навчального закладу, після цього спробував покінчити життя самогубством. Нападника та постраждалого терміново шпиталізували. Їхній стан стабільний. Напередодні ж зловмисник убив двох студентів іншого коледжу в Хазарді штату Кентуккі.

  Після низки схожих інцидентів, які сталися у США останніми місяцями, влада штату Нью-Йорк першою ухвалила більш жорсткий закон про володіння вогнепальною зброєю. Депутати місцевого конгресу стверджують, що нові правила зможуть запобігти трагедіям у майбутньому. Вони, зокрема, запровадили обмеження на купівлю автоматичних гвинтівок, знизили максимальну дозволену місткість обойм та посилили контроль за психічним станом покупців зброї. Аналогічні заходи уряд США планує запровадити найближчим часом і на федеральному рівні.

  Джей Карні, речник Білого дому: "До кінця робочого тижня президент та віце-президент оприлюднять пакет конкретних заходів щодо обмеження обігу вогнепальної зброї у США. Після трагедії в школі Сенді Хук у грудні минулого року Білий дім отримав величезну кількість листів від громадян. У них дорослі і діти просять захисту від таких атак".

  Попередній матеріал
  На Кубі зафіксовано спалах холери
  Наступний матеріал
  Офіційно стартував Берлінський тиждень моди
  Теги:
  Loading...