Нові сутички ісламістів з поліцією у Єгипті

  Неспокійно у Єгипті. Щонайменше п’ятеро людей загинули, ще понад сорок – зазнали поранень внаслідок сутичок з правоохоронцями, у які переросли акції протесту «Братів-мусульман».

  Ісламісти вийшли на вулиці великих міст після традиційної п’ятничної молитви. Вимагали – повернути до влади поваленого президента Мурсі. Національний союз з підтримки законності, до якого входять прихильники екс-президента, оголосив про початок безстрокової акції протесту по усьому Єгипту. Її центром мітингарі планували зробити каїрську площу Тахрір, та поліціянти розігнали протестувальників сльозогінним газом. За даними «Аль-Джазіри», військові також відкрили вогонь по учасниках акції протесту. Втім, єгипетська влада цієї інформації не підтвердила.

  Протестувальник: «Ми вимагаємо повернути до влади легітимно обраного президента і покласти край керуванню військових. Вони вчинили справжній переворот, це було незаконно. Ми не припинимо боротьбу, виходитимемо на вулицю і завтра, і щоп’ятниці, і щодня, якщо знадобиться – допоки не доможемося поновлення справедливості».

  Попередній матеріал
  Адвокат затриманого в РФ українського рибалки звинувачує владу у бездіяльності
  Наступний матеріал
  Центральний захід США потерпає від снігопадів
  Теги:
  Loading...